Mikroinwertery Deye - Irhouse
Irhouse

Mikroinwertery Deye

Monitoring Instalacji

Zaloguj

Mikroinwertery SUN1200G w układzie trójfazowym

Monitor Produkcji Energii

Bramka zbierająca dane z mikroinwerterów drogą radiową przy pomocy sieci ZigBee. Własny, niezależny kolorowy ekran dotykowy.

Budowa mikroinwertera Deye SUN1200G

4 metrowy kabel magistrali AC

Mikroinwerter posiada na stałe wbudowaną szynę AC o długości 4m i jest ona zawarta w cenie urządzenia, co znacznie obniża koszty instalacji. Mikroinwertery łączy się mechanicznie w sposób szeregowy do 4 urządzeń na jeden ciąg. Połączenie elektryczne pozostaje równoległe wewnątrz szyny AC.

Radiowa transmisja danych ZigBee

Mikroinwertery przesyłają dane o produkcji energii i stanie modułów do kolektora danych przy pomocy przemysłowego standardu ZigBee. Zewnętrzna antena zapewnia zasięg do 100m w terenie otwartym. Obok anteny znajduje się dioda LED informująca instalatora o stanie urządzenia.

Aluminiowy odlew obudowy malowany proszkowo

Niezwykła staranność i dokładność wykonania obudowy chroniącej elektronikę mikroinwertera. Aluminiowy odlew obrabiany w technologii CNC, a nstępnie malowany proszkowo.

Wejścia DC inwertera w pozycji bocznej

Przeciwbieżnie usytuowane wejścia DC mikroinwertera znacznie ułatwiają podłączenie okablowania 4 modułów solarnych.

Trójfazowa skrzynka przyłączeniowa

Wysokiej jakości magnezowa skrzynka malowana proszkowo o klasie ochrony IP67 koncentruje 3 szyny jednofazowe w jeden kabel 5 żyłowy trójfazowy. Zbudowana na najwyższej jakości komponentach pozwala budować instalacje trójfazowe przyłączane do budynku jednym kablem.

Wszystko o mikroinwerterach

Proste i bezpieczne

Mikroinwertery Deye dzięki swej unikatowej konstrukcji i najwyższym poziomie jakości są najbardziej efektywnym rozwiązaniem do budowy małych i średnich instalacji solarnych ulokowanych na dachach budynków, trackerach solarnych czy na instalacjach gruntowych. Brak wysokiego napięcia DC stawia te urządzenia na pierwszym miejscu pod względem bezpieczeństwa na świecie. Najwyższe standardy kontroli jakości pozwalają producentowi gwarantować poprawność pracy przez 10 lat.