Obiekty sakralne - Irhouse
Irhouse

Obiekty sakralne

Dzięki ceramicznej macie ogrzewania powierzchniowego bez problemu ogrzejmy:

  • Konfesjonał
  • Ławki
  • Prezbiterium
  • Posadzki kościoła
  • Jako niezależne grzejniki ścienne
  • Plebanię

Jest to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które daje możliwość ogrzania całości pomieszczenia jak również poszczególnych jego stref.

Prezbiterium, ołtarz, posadzka kościoła

Nasza folia grzewcza daje możliwość szybkiego ogrzania powierzchni prezbiterium przy zastosowaniu jej jako systemu ogrzewania podłogowego. Kluczowym argumentem jest szybkie i równomierne ogrzanie wymaganej powierzchni oraz możliwość zainstalowania foli pod dywanem, wykładziną oraz posadzką (gres). Nasz system działa powierzchniowo dzięki czemu nie ma straty energii związanej z jej przesyłem. W czasie pracy folii grzewczych nie występuje zjawisko konwekcji dzięki czemu w obiekcie nie unosi się kurz. Maty grzewcze nie powodują negatywnego oddziaływania na detale architektoniczne, a także dzieła sztuki sakralnej. System działa bezgłośnie, nie zużywa się i nie wymaga przeglądów.

Ławki

Nasze ogrzewanie idealnie nadaje się do ogrzewania ławek kościelnych. Podczerwień pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła po całej ich powierzchni, a dobór odpowiednich sterowników daje możliwość ogrzewania podzielonego na strefy. Rozwiązanie takie redukuje koszty ogrzewania, gdyż włączane są tylko te sekcje, w których przebywają ludzie.

Konfesjonał

Nasza folia grzejna sprawdza się idealnie przy zastosowaniu jako element grzejny w konfesjonałach. Mata nagrzewa się bardzo krótko i nie wydaje absolutnie żadnego odgłosu podczas swojej pracy. Pobór energii standardowego konfesjonału to tylko 240 W

System ogrzewania powierzchniowego z powodzeniem znajduje także zastosowanie we wszelkich rozwiązaniach związanych z ogrzewaniem budynków nowo powstających jak i modernizacją obiektów istniejących zarówno w budownictwie wielo jak i jedno rodzinnym.